DS-1600KI Network Kontrol Klavyesi
Hikvision
    * Yüksek performanslı, tam özellikli ağ klavyesi
    * Yerleşik Android sistemi güçlü kontrol işlevleri sağlar
    * Kullanıcı dostu dokunmatik ekran kullanımı kolaylaştırır
    * Ağ üzerinden esnek konfigürasyon
    * Çeşitli kameraları, NVR'leri ve DVR'leri destekler
Stok Kodu: DS-1600KI
ds-1600ki
Adet
Renk Seçimi
  • Genel
  • Güç Kaynağı12 VDC / PoE
  • Çalışma Sıcaklığı-10 - + 55 ° C (14 - 131 ° F)
  • Çalışma Nemi% 10 ila% 90
  • Ağırlık1,7 kg (3,75 lb)
  • Boyutlar (G × Y × D)404 mm × 163 mm × 180 mm (15,91 "× 6,42" × 7,09 ")
  • Tüketim≤ 15 W
  • Sistemi
  • LCD Ekran10,1 "TFT LCD dokunmatik ekran, Çözünürlük: 1024 × 600
  • Oyun Kolu4 eksenli kumanda kolu
  • Kontrol ModuAğ, RS-232, RS-422, RS-485
  • Dış Arayüzler
  • Ağ Arayüzü10M / 100M / 1000M uyarlamalı ethernet bağlantı noktası
  • Ses Girişi1-ch, 3.5 mm konektör (2.0 Vp-p,> 1 KΩ)
  • Ses Çıkışı1-ch, 3,5 mm konektör (2,0 Vp-p, 600 Ω)