Hakkımızda

Elektronik güvenlik sektörünün gözde firmalarından CCS Güvenlik 2016 yılında kurulmuştur. Faaliyete başladığı andan itibaren profesyonel kadrosu ve ticari ahlaka verdikleri önemle kısa zamanda sektörün bilinen firmaları arasında yer almıştır. Teknolojik trendleri yakından takip ederek büyük projelere imza atan, kullanıcı dostu ürünlerle müşteri ihtiyaçlarını buluşturan ve satış sonrası desteği birinci prensibi olarak gören firma İzmir’in en büyük dağıtıcı firması olmayı başarmıştır. Kısa zamanda yakaladıkları başarıyı İzmir’den İstanbul’a taşımış ve 2018 yılı 2.çeyreğinde CCS Güvenlik İstanbul şubesi faaliyete geçirilmiştir. Sektöre hızlı giriş yapan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri, güçlü lojistik ağı ve kaliteli hizmet anlayışıyla daha uzun yıllar sektörün en önemli isimlerinden biri olarak varlığını sürdürecektir.

Misyon

Güvenli bir yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz ve bu inancımızdan yola çıkarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte stratejik adımlarla ilerliyoruz. CCS Güvenlik olarak kurumsal yapımızın ve teknolojik bilgi birikimimizin gücünü arkamıza alarak, elektronik güvenlik sektöründe katma değer yaratmak için çalışıyoruz.

Vizyon

Güvenliğin insan doğasının en önemli parçalarından biri olduğu bilinciyle, teknolojik gelişmeleri insan ihtiyaçlarıyla buluşturmak, müşteri memnuniyetini odak almak ve ticari ahlaka verdiğimiz önemle güvenlik sektöründe öncü firma olmak.

Biz ne yapıyoruz ?

Satın aldığınız ürülerle ilgili kurulum aşamasından diğer tüm aşamalarına kadar 7/24 teknik destek imkanı sağlıyoruz.

Ürünleri sadece tedarik etmekle kalmıyoruz özel projelerinize göre çözüm ortağınız oluyoruz.

Ürünlerinizi satın aldığınızdan tarihten itibaren tercihinize göre ister depodan teslimat istersenizde en geç 1 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz.

Ürünlerinizin garanti süresi satın alma tarihinden itibaren başlar ve her hangi bir arıza durumunda hızlı ürün değişimi yada hızlı servis geri dönüşü alırsınız.